Postbox

Postbox 3.0.7

Minimalistyczny program pocztowy

Zalety

  • Prosty w obsłudze
  • Przeglądarka obrazów ze skrzynki odbiorczej

Wady

  • Nie importuje etykiet Gmail

Bardzo dobry
8

Postbox to program do obsługi poczty elektronicznej. Pomimo swojej prostoty, posiada duże możliwości.

Konfiguracja programu jest dziecinnie prosta. Postbox ma standardowo zapisane ustawienia kilku najpopularniejszych dostawców usług pocztowych. Jeśli posiadamy jedno z tych kont, wystarczy je zaznaczyć i podać nazwę użytkownika. Program wspiera protokół pobierania wiadomości POP oraz IMAP. Niestety w przypadku tego drugiego nie importuje etykiet nadanych wiadomościom na koncie pocztowym Google.

W Postbox nie ma co szukać zaawansowanych funkcji, ale posiada on większość narzędzi jakich możemy wymagać od programu pocztowego. Szczególnie dobrze funkcjonuje wyszukiwarka, przeszukująca także zawartość wiadomości. Wygodna jest również przeglądarka obrazków wyświetlająca wszystkie pliki graficzne znajdując się w skrzynce odbiorczej. Obydwie te funkcje sprawiają, że pomimo dużej ilości wiadomości, łatwo wszystko odnaleźć.

Postbox to nieskomplikowany program pocztowy z doskonałą wyszukiwarką. Jeśli cenisz sobie prostotę i skuteczność, na pewno będzie Ci odpowiadał.

Zerwana kompatybilność z systemami starszymi niż Mac OS X 10.6 dodana kompatybilność z Mac OS X Lion dodana integracja z Gmail synchronizacja z Dropbox synchronizacja z serwisami społecznościowymi

Zmiany

  • Zerwana kompatybilność z systemami starszymi niż Mac OS X 10.6 dodana kompatybilność z Mac OS X Lion dodana integracja z Gmail synchronizacja z Dropbox synchronizacja z serwisami społecznościowymi
Postbox

Download

Postbox 3.0.7

Opinie użytkowników o Postbox

Sponsorowany×